KATEGORIE

Kleje i akcesoria

Kleje do przedłużania rzęs 

W każdej branży poszukujemy i wybieramy dla siebie odpowiednie produkty, aby pracowało nam się lepiej i wygodniej. Wszystko po to, aby zapewnić sobie doskonały efekt końcowy naszej pracy. Przedłużanie rzęs, to zabieg zdecydowanie jeden z najpopularniejszych. Dzieje się tak dlatego, że łączy ze sobą dwie rzeczy – wygodę, dzięki której nie musimy martwić się codziennym makijażem rzęs, oraz spojrzenie, które jest podkreślone piękną aplikacją. 

Trwałe i mocne kleje do przedłużania rzęs – jakie wybrać? 

W ofercie Fancy Lashes znajdziesz tylko sprawdzone, profesjonalne kleje do przedłużania rzęs. Zapewniają długą trwałość aplikacji do kilku tygodni. Spośród nich znajdziesz kleje do rzęs do lekkich, jak i większych objętości. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją rzęs, czy jesteś już wprawioną i doświadczoną stylistką, w naszej ofercie znajdziesz klej dla siebie. Oferujemy najpopularniejsze marki na Polskim rynku.  

Kleje do przedłużania rzęs – rodzaje i właściwości 

Potrzeby i warunki pracy każdej stylistki są inne, dlatego też każdy klej ma inne warunki pracy. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę, co jest dla nas istotne i jakie będą pasowały do naszego salonu. Wyróżniają ich między innymi czas schnięcia, temperatura pracy, czy nawilżenie powietrza. Są to najważniejsze cechy, które warto przemyśleć przy zakupie.  

Akcesoria do kleju do rzęs 

Aby praca była komfortowa i przyjemna, warto rozważyć zakup niezbędnych akcesoriów do kleju do rzęs. Potrafią nie tylko przyspieszyć czas, ale przede wszystkim ułatwić i lepiej zorganizować cały proces. Profesjonalne akcesoria, to między innymi pierścionki do kleju, kamień jadeitowy, czy naklejki papierowe pod klej do rzęs. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8