KATEGORIE

Płatki pod oczy do rzęs

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs – czyli niezbędne akcesoria do przedłużania rzęs!

Płatki pod oczy do rzęs
Podklejanie rzęs podczas zabiegu przedłużania jest na tyle istotne, że może wpłynąć na cały jego przebieg. Źle zabezpieczone rzęsy, to nie tylko kłopoty dla samej stylistki, ale także nieprzyjemności dla naszych klientek. Dlatego ważnym jest, aby stosować profesjonalne i sprawdzone produkty do podklejania dolnej linii rzęs. Warto skupić się przede wszystkim na produktach, które nie będą powodowały podrażnień okolic oczu, a zarazem będą spełniały swoją funkcję w stu procentach. W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości produkty. Kładziemy duży nacisk na jakość produktu, ponieważ zależy nam, aby każda stylistka była wyposażona w najlepsze akcesoria do rzęs. 

Płatki do przedłużania rzęs – czy warto mieć je w swoim wyposażeniu? 

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs, są jednym z głównych produktów do podklejania i separacji rzęs podczas zabiegu. Hydrożelowe i bez włókienkowe płatki idealnie dopasowują się do kształtu oka, separując przy tym dolną linię rzęs od górnej. Płatki pod oczy do rzęs nie podrażniają oczu i są delikatne. W ich skład wchodzi między innymi aloes, który dodatkowo nawilży skórę klientki. 

Płatki do przedłużania rzęs zapewnią Ci komfort pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dobrze zabezpieczone rzęsy podczas zabiegu to gwarancja sukcesu. Unikniesz sklejenia się rzęsek górnych i dolnych, tym samym nie dojdzie do podrażnień oczu. Płatki pod oczy do przedłużania rzęs oferowane w naszym sklepie mają odpowiednią ilość hydrożelu, dzięki temu trzymają się mocno, ale także się nie ślizgają w trakcie zabiegu. Nie są zbyt suche, ani zbyt nawilżone – są po prostu idealne! 

Ze względu na swoje właściwości i zalety, warto wyposażyć się w płatki pod oczy do przedłużania rzęs. Dodatkowym ich atutem są właściwości pielęgnacyjne i nawilżające, co zdecydowanie wpłynie korzystnie na efekt końcowy stylizacji rzęs – Twoje klientki będą wyglądały na wypoczęte, ponieważ płatki delikatnie niwelują cienie pod oczami i nawilżają skórę. Płatki do rzęs są jednorazowe, dlatego Twoje klientki mogą czuć się bezpiecznie. 

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs oraz taśmy do rzęs stanowią idealny duet do odpowiedniego odseparowania dolnej powieki. Są to niezbędne produkty do przedłużania rzęs, które każda stylistka powinna mieć w swoim asortymencie! Sklep z akcesoriami do rzęs Fancy Lashes gwarantuje wysoką jakość, ale także doskonałą obsługę klienta. Jeśli masz wątpliwości, nasi specjaliści z miłą chęcią doradzą w doborze odpowiednich materiałów do rzęs.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6