Klej hs11 do przedłużania rzęs – 3ml + worek term. GRATIS

(0)

Zalety kleju hs11 do przedłużania rzęs:

28,99 

  • Produkt dostępny
  • Wysyłka do 24h
  • Darmowa dostawa od 350 zł

Opis

Klej hs11 do przedłużania rzęs - 3ml DATA WAŻNOŚCI KLEJU: Data produkcji kleju widnieje na spodzie produktu. Ważność kleju ma 12 miesięcy od daty produkcji, lub 3 miesiące od pierwszego użycia lub do utlenienia.

Klej hs11

Czy wybór produktów i akcesoriów do przedłużania rzęs ma znaczenie na trwałość naszej aplikacji? Oczywiście, że tak! Dlatego zawsze warto wybierać profesjonalne i sprawdzone produkty. Jednym z niezbędnych produktów do tego zabiegu jest klej do przedłużania rzęs i to także od niego zależy, jak długo nasze klientki będą mogły cieszyć się zaaplikowanymi rzęsami. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni klej do naszych warunków pracy, ponieważ każdy z nich ma inne cechy i parametry.

Mocny i trwały klej do rzęs

Klej do rzęs hs11 ma bardzo dużo zalet, a z racji na swoje właściwości i szybkość schnięcia dedykowany jest profesjonalnym, doświadczonym i kwalifikowanym stylistkom rzęs. Jest jednym z najszybszych klei do rzęs na rynku, ponieważ czas jego wiązanie to zaledwie 1 sekunda! Dzięki niemu skrócisz swój czas pracy przy stylizacji rzęs do minimum. Wyróżnia go także przede wszystkim trwałość - czas wiązania wynosi nawet do 8 tygodni, dzięki czemu Twoje klientki będą mogły cieszyć się bezproblemowo trwałą aplikacją, aż do uzupełnienia.

Klej do przedłużania rzęs uwielbiany przez stylistki!

Klej HS-11 jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranym klejem na rynku. Doskonale radzi sobie w zmiennych warunkach oraz wysokich temperaturach. Idealny do każdej metody, zarówno do większych, jak i mniejszych objętości. Ma rzadką konsystencję, jednak praca z nim to czysta przyjemność. Klej ma barwę czarną, choć ma dość mocne opary - pamiętaj więc o odpowiedniej wentylacji Twojego salonu i gabinetu, w którym wykonujesz zabieg. Ze względu na swój charakter, jak każdy inny klej przeznaczony jest tylko do profesjonalnego użytku, po odbytym odpowiednim szkoleniu w zakresie stylizacji rzęs. Środki ostrożności Razem z klejem otrzymasz worek termiczny GRATIS ułatwiający przechowywanie kleju. Wydłuży to znacznie jego przydatność i zachowa odpowiednie właściwości. Pamiętaj jednak, aby przechowywać klej w chłodnym i ocienionym miejscu, tak aby nie miał kontaktu z promieniami słonecznymi. Trzymaj z daleka od ognia i urządzeń wytwarzających ciepło. Trzymaj w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Akcesoria ułatwiające pracę z klejem do rzęs

Aby ułatwić i przyspieszyć pracę z klejem do maksimum, warto sięgnąć także po akcesoria z nim współgrające. Na naszym sklepie z akcesoriami do przedłużania rzęs znajdziesz takie produkty jak kamień jadeitowy i naklejki papierowe pod klej. Dzięki naklejkom zachowasz czystość kamienia na dłużej i nie będziesz mieć potrzeby czyszczenia go zaraz po każdym zabiegu. Polecamy także jednorazowe pierścionki do kleju, które także doskonale sprawdzą się we współpracy z klejem do rzęs! Z pewnością te akcesoria ułatwią aplikację, a także przyspieszą czas Twojej pracy. Zalety kleju hs11 do przedłużania rzęs: Jeśli masz wątpliwości przy wyborze kleju do przedłużania rzęs lub potrzebujesz podpowiedzi jaki klej wybrać, skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy i pomożemy w doborze odpowiednich produktów i akcesoriów do przedłużania rzęs.  

Opinie (0)

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

28,99 

  • Produkt dostępny
  • Wysyłka do 24h
  • Darmowa dostawa od 350 zł