KATEGORIE

Pęsety do rzęs

Pęsety do przedłużania rzęs – podstawowe narzędzie pracy każdej stylistki

Choć początki stylistki rzęs bywają trudne i stresujące, mogą ku temu przyczyniać się chociażby nieodpowiednio dobrane narzędzia pracy. Prawidłowo dopasowane produkty do przedłużania rzęs pozwolą nam na pewniejszą pracę pełną komfortu i pewności siebie, tym samym na lepsze efekty końcowe. Głównym instrumentem w zabiegach są przede wszystkim pęsety do przedłużania rzęs.

Pęsety do przedłużania rzęs – typy, rodzaje i przeznaczenie

O tym, dlaczego dopasowanie odpowiedniej pęsety do rzęs jest niezwykle trudne i czasochłonne przekonała się zapewne nie jedna stylistka rzęs. Na rynku pojawia się bardzo dużo modeli i typów pęset do rzęs. Wyróżniamy przede wszystkim jednostykowe i dwustykowe. Dzielą się także na typy, takie jak pęsety do separacji, czy pęsety do 1:1, czy pęsety do objętości. Dodatkowo, każda z nich różnić się będzie także kształtem, jak i samą końcówką.
Wyróżniamy między innymi typy kształtów:

  • pęseta do rzęs swan
  • pęseta do rzęs 45 stopni
  • pęseta do rzęs haczyk
  • pęseta do rzęs kopytko
  • pęseta do rzęs prosta

Niektóre pęsety do rzęs mogą różnić się nawet siłą nacisku, co również jest bardzo istotne przy wyborze. Sam wygląd, choć wydawałoby się, że jest mniej istotny, może mieć wpływ na stabilność trzymania pęsety w dłoni. Zbyt śliskie powierzchnie mogą powodować obsuwanie się narzędzia w trakcie pracy. Zbyt chropowate lub z wystającymi zdobieniami mogą natomiast wbijać się w nasze dłonie, co przy dłuższym czasie użytkowania może również stać się uciążliwe. Pęsety Fancy Lashes są zrównoważone. Charakteryzują się pięknym i oryginalnym designem, ale przede wszystkim są wygodne i komfortowe, dostosowane do wielogodzinnej pracy stylistki. Dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest i będzie jakość i wygoda użytkowania.

Pęsety do przedłużania rzęs – jak wybrać tę idealną?

Choć wariantów i modeli jest mnóstwo, musimy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej pęsety potrzebujemy. Pozwoli to bardziej sprecyzować i zawęzić poszukiwania. W ofercie sklepu internetowego z produktami do przedłużania rzęs Fancy Lashes, znajdziesz wszystkie wyżej wymienione typy i rodzaje pęset do rzęs. Koncentrujemy się głównie na pęsetach jednostykowych, choć mamy w ofercie również dwustykowe. Nasze pęsety do przedłużania rzęs potrzebują lekkiej siły nacisku, aby dokładnie domknąć styk. Dzięki temu nie musisz używać zbyt dużo siły, tym samym dłonie nie będą odczuwać zmęczenia. Ponadto, dobrze domknięta końcówka pęsety nie spowoduje rozpadnięcia się kępki podczas jej tworzenia. Jest to bardzo ważny element mający wpływ na całą aplikację rzęs oraz czas trwania zabiegu. W naszej ofercie znajdziesz pęsety zarówno do objętości, jak i pęsety 1 do 1, ale także pęsety do separacji. Dostępne są różne rodzaje typów i końcówek, oraz różne wersje kolorystyczne. Wszystkie nasze pęsety doskonale układają się w dłoni pozwalając na swobodną i komfortową, wielogodzinną pracę stylistki rzęs. Pamiętaj, że proces doboru odpowiedniej pęsety czasami wymaga czasu, dlatego warto już na początku zastanowić się, czego potrzebujemy i jakie są nasze preferencje. Dzięki temu wykluczymy nieodpowiednie, a cały ten proces pomoże znaleźć nam idealną pęsetę do przedłużania rzęs znacznie szybciej!

Pęsety do rzęs Fancy Lashes – dlaczego warto wybrać naszą markę?

Wszystkie nasze pęsety są wykonane ręcznie z nierdzewnej japońskiej stali. Pozwoli to na zachowanie jej najlepszej jakości na bardzo długi czas. Skupiamy się na tym, aby nasze styki w pęsetach były niezawodne i nie przepuszczały rzęs, ponieważ tworzenie kępek, to główny proces zabiegu przedłużania, mający wpływ na czas trwania zabiegu oraz wygląd końcowy. Ważną dla nas cechą jest wygoda użytkowania i komfort pracy, dlatego nie oferujemy pęset o trudnych kształtach, zbyt połyskujących wykończeniach, czy przesadzonymi elementami ozdobnymi. Mimo to, pęsety do rzęs Fancy Lashes, są oryginalne i wpasują się w wystrój każdego salonu kosmetycznego, czy gabinetu. Są lekkie, a kształty na pewno dopasują się do każdej dłoni. Idealne do każdej objętości, a także do separacji. Doskonałe do każdej metody tworzenia kępek. Oferujemy szeroki wybór pod względem kształtów, jak i przeznaczenia, czy wyglądu. Wszystkie nasze produkty do przedłużania rzęs wybieramy i selekcjonujemy z dbałością o każdy szczegół!

Metody tworzenia kępek – czy są istotne przy wyborze pęsety do przedłużania rzęs?

Wyróżniamy kilka metod tworzenia kępek podczas zabiegu przedłużania. Są to między innymi: metoda drapana, metoda szarpana, metoda bujana, metoda przekładana i metoda tzw. w palcach. Choć na ogół rodzaj metody nie powinien mieć większego znaczenia przy wyborze pęsety, niekiedy w zależności od naszych indywidualnych preferencji może mieć na to wpływ. Dzieje się to także w zależności od naszego poziomu zaawansowania, lub etapu poszukiwania pęsety, na którym aktualnie jesteśmy. Nie zawsze jednak ten sam rodzaj pęsety sprawdzi się u dwóch różnych stylistek, które pracują tą samą metodą. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, czy metoda tworzenia kępek będzie miała kluczowe znaczenie.

Bestseller’owe pęsety do przedłużania rzęs Fancy Lashes 

Jedną z naszych najpopularniejszych serii pęset do rzęs są przede wszystkim seria Unique, oraz Rose Gold Prestige. Są to dwa zupełnie inne style, które łączy jakość produktu i zadowolenie klientek. Obie serie są jednostykowe, dzięki czemu styki są jeszcze bardziej domknięte i precyzyjne. Będą więc doskonałe do większych objętości, co nie wyklucza ich z bycia doskonałym narzędziem także do lekkich objętości, oraz 1:1. W każdej z tej serii znajdziemy także pęsety proste, czyli do separacji rzęs.  W swojej ofercie mamy również inne rodzaje pęset, które także charakteryzują się doskonałymi stykami i komfortem pracy. Gwarantujemy jakość w połączeniu z atrakcyjnymi cenami. Bez względu na to, na jakim etapie zaawansowania jesteś, sprawdź nasze pęsety do przedłużania rzęs i przekonaj się sama!

Jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi do kariery stylistki rzęs i nie wiesz jaką pęsetę wybrać – napisz do nas! Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde Twoje pytanie, doradzimy i podpowiemy, jakie produkty i pęsety do rzęs wybrać.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15