KATEGORIE

Taśmy do rzęs

Taśmy do rzęs 

W każdym salonie kosmetycznym powinny znajdować się tylko sprawdzone produkty i akcesoria do stylizacji i przedłużania rzęs. Stosowane materiały mają wpływ na efekt końcowy każdego zabiegu. Fancy Lashes skupia się przede wszystkim na jakości i potrzebach stylistek rzęs oraz brwi. Oferujemy produkty testowane przez nas wielokrotnie, a więc są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa, ale także są skuteczne i spełniają swoją rolę.

Profesjonalne taśmy medyczne używane do podklejania rzęs

W naszej ofercie taśm do podklejania rzęs można znaleźć głównie taśmy medyczne. Są one hipoalergiczne, a więc bezpieczne do stosowania na skórze i w okolicach oczu i rzęs. Dodatkowo, nie podrażniają skóry i nie ciągną za włoski. Zapewnisz dzięki temu komfort swojej klientce, która nie odczuje bólu podczas odrywania plastra. Można je stosować jako zamiennik płatków pod oczy, lub jako uzupełnienie do perfekcyjnego podklejenia rzęs. Jest to bardzo istotne, by uniknąć niepożądanych sytuacji, takich jak podrażnienia oczu, czy sklejenia się rzęs górnych i dolnych. 

Taśmy do rzęs – którą wybrać? 

W zależności od tego, czy chcesz stosować taśmę jako zamiennik, czy po prostu umocnić separację rzęs, lub delikatnie unieść górną powiekę podczas zabiegu, możesz wybrać spośród kilku typów i rodzajów. Oferowane przez nas taśmy to głównie marka 3M, która jest jedną z najpopularniejszych producentów profesjonalnych taśm medycznych.  

Najbardziej popularne w salonach kosmetycznych taśmy medyczne 

  • 3M Microporetaśma papierowa, a właściwie włókninowa, to hipoalergiczna taśma do rzęs. Jest delikatna i nie podrażnia skóry ani okolic oczu. Nie ciągnie za włoski. Idealna do zabiegów przedłużania rzęs.  
  • 3M Micropore taśma silikonowa rzęs – niebieska taśma do rzęs, jest jedną z najczęściej wybieranych taśm przez stylistki. To również jedna z hipoalergicznych wyrobów medycznych. Doskonale trzyma się na skórze i nie podrażnia. Podczas odklejania nie ciągnie włosków. Posiada makroperforacje, dzięki czemu możemy dzielić bez użycia nożyczek. 
  • 3M Microfoam taśma piankowa do rzęs – miękka piankowa taśma, która może zastąpić płatki do przedłużania rzęs. Jak każda taśma medyczna jest bezpieczna w stosowaniu – nie uczula i nie podrażnia. Doskonale trzyma się na skórze. 

Taśmy do podklejania rzęs, czy płatki pod oczy do przedłużania rzęs? 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno taśmy do przedłużania rzęs, jak i płatki pod oczy do przedłużania. Wszystko zależy od preferencji każdej stylistki. Dobrze jednak mieć w swoim wyposażeniu oba produkty, aby porównać, na czym pracuje nam się znacznie lepiej. Oba rodzaje produktów mają swoje zalety i zastosowanie, niekiedy najlepiej współgrają w parze.  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7