Polityka prywatności

RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Fancy Store Mariola Oracz z siedzibą w Pruszkowie 05-804, ul Dębowa 20/1, e-mail: kontakt@fancylashes.pl 
 2. Dane będą przetwarzane w celu:
  a) zawarcia umowy zakupu (produkt lub usługa)
  b) prowadzenie działań marketingowych samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami
  c) dochodzenia roszczeń
  d) archiwizacji
  e) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze danych
  f) prowadzenia działań zapewniających bezpieczeństwo
 3. Dane mogą być przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub organizacji międzynarodowej (m.in USA) w związku z:
  a) wykorzystaniem narzędzi analitycznych i służącym zanonimizowanemu śledzeniu zachować użytkowników,  w szczególności takich jak Google Analytics.
  b) działaniami podejmowanymi na serwisach społecznościowych oraz wykorzystaniem wtyczek i innych narzędzi pochodzących z serwisów (m.in. Google, Facebook, Twitter)
 4. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
 5. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 6. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.fancylashes.pl

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług poprzez Serwis.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Fancy Store Mariola Oracz  z siedzibą w Pruszkowie 05-804, Dębowa 20/1 NIP 5342589820 REGON 381878813

 1. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 2. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 4. a)poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
 5. b)poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
 6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.
 8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis fancylashes.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.