O nas

Produkty do przedłużania rzęs i stylizacji brwi Fancy Lashes

Marka Fancy Lashes powstała z myślą o potrzebach każdej stylistki rzęs. Skupiamy się zarówno na tych początkujących, jak i zaawansowanych. W swojej ofercie oferujemy produkty do przedłużania rzęs, ale także stylizacji brwi. Wszystkie produkty testujemy wielokrotnie pod kątem jakości. Sprawdzamy, czy dany produkt spełnia swoją funkcję jak należy, a więc masz pewność i gwarancję tego, co kupujesz. Skupiamy się na najnowszych trendach i dostarczamy to, co niezbędne do zabiegów przedłużania.

Lubimy, gdy nasi klienci mają wybór. Dlatego w naszej ofercie produktów do stylizacji rzęs można znaleźć także inne, popularne na polskim rynku marki. Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment o kolejne, nowe produkty, także te do stylizacji brwi.

Nasz cel

Naszym głównym celem jest przede wszystkim jakość produktu. Chcemy wyjść na przeciw naszym klientom i spełnić ich oczekiwania. Dążymy również do tego, aby ograniczyć produkcję plastiku. Z tego względu, coraz więcej naszych produktów do przedłużania rzęs tworzymy i produkujemy w papierowych opakowaniach. Nadadzą się one do recyklingu i dzięki temu razem zadbamy o nasze środowisko!

Obsługa klienta

Dobrze wiemy, jak wiele z Was jest dopiero na początku swojej kariery stylistki rzęs. Dlatego nie zamykamy się na naszych klientów – chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich produktów i akcesoriów na start. Chętnie odpowiemy także doświadczonym stylistkom. W ofercie znajdziesz wiele produktów, takich jak aplikatory do rzęs, szczoteczki do rzęs, rzęsy do przedłużania, pęsety do rzęs, itp. Sprawdź nasze wszystkie produkty tutaj. Nie wiesz które wybrać? Masz pytanie na temat naszych produktów? Skontaktuj się z nami, a chętnie podpowiemy!

Jak działamy

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dobrze wiemy, że w natłoku pracy ciężko zaopatrzyć się w niezbędne do stylizacji produkty. Dlatego na naszym sklepie internetowym oferujemy ekspresową dostawę 24h, a zamówienia złożone do godziny 15:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Nie ma możliwości, abyśmy nie dotrzymali tej obietnicy, a więc pamiętaj, możesz na nas liczyć 8)

produkty do przedłużania rzęs fancy ;ashes