KATEGORIE

Separacja

Separacja rzęs stanowi kluczowy proces w zabiegach przedłużania rzęs. Unikniesz przedostania się preparatów do oczu, co wyeliminuje pojawienie się alergii, obrzęku i reakcji niepożądanej. W sklepie z akcesoriami do rzęs Fancy Lashes jest wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Ze względu na przystępną cenę i szeroki wybór, każda stylistka znajdzie materiały dla siebie.

Gwarantujemy korzystne ceny i pomoc przy wyborze poszczególnych materiałów.

Separacja rzęs – co wybrać?

Zamawiając wszystko co potrzebne do przedłużania rzęs, nie zapomnij o ważnych akcesoriach do separacji rzęs. Sprawdzą się nie tylko płatki hydrożelowe, ale także taśmy medyczne. Wystarczy przykleić je do dolnej powieki przed rozpoczęciem zabiegu, aby zapobiec przenikania kleju i innych preparatów do rzęs.

Oferujemy płatki pod oczy do przedłużania rzęs, które są bez włókienkowe, a więc nie pozostawiają włókien i resztek materiału.

Posiadamy różnorodne akcesoria do przedłużania rzęs, w tym taśmy do rzęs:

  • papierowe;
  • silikonowe;
  • perforowane transparentne
  • piankowe

Taśmy do rzęs do profesjonalne taśmy medyczne, które są hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia. To bardzo ważne, jeśli pracujemy przy tak wrażliwych miejscach jak oczy. Taśmy do podklejania rzęs są bardzo delikatne, nie ciągną włosków i rzęs i delikatnie odchodzą od skóry. Nie powodują podrażnień. Jedną z najpopularniejszych taśm jest taśma silikonowa rzęs – jest to zdecydowany bestseller pośród wszystkich taśm!

oraz płatki pod oczy do przedłużania rzęs:

  • hydrożelowe
  • kolagenowe;

Płatki pod oczy do rzęs idealnie dopasowują się do kształtu oka. Nie powodują podrażnień i są przede wszystkim bezpieczne. W swoim składzie zawierają takie składniki jak aloes, dzięki któremu skóra po zabiegu będzie nawilżona i wypoczęta. Płatki do rzęs do idealny produkt do oddzielenia i odseparowania dolnej linii rzęs. Dzięki nim unikniesz niepożądanych sytuacji podczas zabiegu. Płatki pod oczy do rzęs nie pozostawiają włókien, a wiec są idealnym produktem do przedłużania rzęs!

Wypróbuj każdy rodzaj separacji, aby wybrać najbardziej komfortowy dla siebie. Wszystkie z powyższych stworzone są z wysokiej jakości materiałów do profesjonalnego użytku, a więc są bezpieczne dla zdrowia.

Pamiętaj, że taśmy do rzęs oraz płatki pod oczy do przedłużania rzęs stanowią idealny duet do idealnego odseparowania i podklejenia rzęs podczas zabiegu przedłużania rzęs.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13