KATEGORIE

Preparaty i płyny

Preparaty i płyny do przedłużania rzęs 

Aby aplikacja rzęs przebiegła pomyślnie, musimy zacząć od odpowiedniego przygotowania rzęs naturalnych. Dlaczego jest to takie istotne? Ponieważ będzie mieć to wpływ nie tylko na przebieg zabiegu, ale także na trwałość aplikacji. Musimy zatem dobrać odpowiednie preparaty, które zagwarantują przede wszystkim sukces, a Twojej klientce pozwolą się cieszyć rzęsami przez długi czas. Zwróć uwagę na płyny, które odpowiednio przygotują rzęsy, ale również na preparaty do ściągania rzęs. Pamiętaj, że kluczowa będzie także edukacja Twoich klientek w kwestii higieny i pielęgnacji rzęs już przedłużonych.

Jakie preparaty do przedłużania rzęs wybrać?

Do prawidłowo przeprowadzonej aplikacji rzęs niezbędne będą różne rodzaje profesjonalnych produktów. Każdy z nich ma inne zastosowanie i właściwości. Należy jednak zwrócić uwagę, aby każdy z nich był przede wszystkim sprawdzony i bezpieczny do użytku przy wrażliwych okolicach. W każdym wyposażeniu stylistki rzęs na pewno sprawdzą się produkty niezbędne przed rozpoczęciem doklejania rzęs, takie jak: cleaner do rzęs, primer do rzęs, szampon do rzęs. Potrzebne będą także produkty do ściągania przedłużonych rzęs, a więc nie może zabraknąć także removera do rzęs.

Cleaner do rzęs, czy primer do rzęs?

Każdy z tych produktów pełni podobną funkcję, ponieważ pozwalają przygotować rzęsy do zbiegu. Oba jednak różnią się na tyle, że najlepiej współpracują w parze. Cleaner do rzęs pełni bardziej funkcję oczyszczającą i odtłuszczającą. Dzięki zawartości alkoholu w składzie usunie resztki makijażu i oczyści rzęsy z łoju. Natomiast primer do rzęs pozytywnie wpływa na wiązanie kleju, poprawiając tym samym przyczepność rzęs, co pozytywnie przełoży się na trwałość aplikacji. Wybieraj produkty najwyższej jakości, aby uniknąć podrażnień i niepowodzeń podczas zabiegu.

Szampon do rzęs – pianka do czyszczenia rzęs

Szampony do przedłużania rzęs również pełnią funkcję oczyszczającą, chociaż rzadziej mają w składzie alkohol. Wyróżnia ich forma i właściwości, ponieważ występują najczęściej w postaci pianki. Za pomocą pędzla do rzęs, szampon do rzęs potrafi dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca, a to pozwoli na dokładne oczyszczenie rzęs z pozostałości makijażu, ale także łoju. Aby zmaksymalizować czas trwania aplikacji, możesz użyć zarówno szamponu do przedłużania rzęs oraz cleanera do rzęs. W połączeniu z primerem do rzęs Twoja aplikacja przetrwa wiele tygodni!

Niektóre szampony do rzęs idealnie sprawdzą się także do pielęgnacji rzęs przedłużonych. Musi być jednak delikatny i przede wszystkim nie naruszać wiązania kleju. Szampon do rzęs Fancy Lashes, ma odpowiednie właściwości i świetnie sprawdzi się w obu przypadkach. Ma delikatny skład, a jego pH jest zbliżone do pH ludzkich łez, a więc jest bezpieczny w użytkowaniu. Spełnia swoją funkcję zarówno w oczyszczaniu rzęs przed zabiegiem, jak i pielęgnacja rzęs już po aplikacji. Dodatkowym naszego szamponu jest fakt, że jest to produkt polski!

Preparaty do ściągania rzęs, czyli remover do rzęs w żelu oraz kremie

Niekiedy może dojść do momentu, kiedy Twoja klientka się rozmyśli lub po prostu ktoś wykona nieodpowiednią aplikację rzęs. Warto mieć w swoim wyposażeniu remover do rzęs, który pozwoli usunąć niechciane rzęsy. Na rynku dostępne są dwa rodzeje: remover do rzęs w kremie oraz remover  do rzęs w żelu. Przeznaczenie jest takie samo, ale różni ich konsystencja i niekiedy właściwości. Remover w kremie jest bardziej gęsty i zazwyczaj umieszczony w małym, okrągłym pojemniczku. Remover w żelu zazwyczaj dostępny jest w buteleczce. Na naszym sklepie znajdziesz preparaty do ściągania rzęs tylko renomowanych marek!

Akcesoria ułatwiające stosowanie preparatów do rzęs

Do odpowiedniego stosowania preparatów niezbędne będą aplikatory do rzęs, takie jak aplikatory welurowe oraz mikroszczoteczki do rzęs. W obu przypadkach materiał patyczków nie strzępi się, a dodatkowo pochłaniają tylko niezbędną ilość płynów. Unikniesz dzięki temu ociekania i niepożądanych sytuacji. Akcesoria do przedłużania rzęs Fancy Lashes, to przede wszystkim gwarancja jakości i atrakcyjnej ceny.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8