KATEGORIE

Wyposażenie

Wyposażenie salonu kosmetycznego – podstawowe narzędzia pracy!

Odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego pozwala na rozpoczęcie pracy. Konieczne będzie więc zaopatrzenie się wszelkie niezbędne produkty i narzędzia pracy. Jeśli jesteś początkującą stylistką czeka przed Tobą wybór praktycznie wszystkich potrzebnych materiałów do Twojego salonu. Jeśli zaczynasz zupełnie od zera, zapewne stoisz przed dylematem, w co wyposażyć się najpierw. Na sklepie internetowym z produktami do przedłużania rzęs kupisz wszystko to, co niezbędne!

Łóżko kosmetyczne do rzęs – podstawowy element wyposażenia

Aby zabieg mógł się w ogóle odbyć, potrzebujesz niezawodnego łóżka do rzęs. Pamiętaj jednak, że początki stylistki są nie są łatwe i zabiegi trwają zazwyczaj dłużej, niż u doświadczonych stylistek. Tak więc łóżko do rzęs powinno być wygodne i zapewniać komfort Twoim klientkom. Zwróć uwagę, aby było dopasowane do tego typu zabiegu – łóżko do rzęs musi być na tyle wysokie, aby móc swobodnie umieścić nogi pod nim. Jest to bardzo ważne szczególnie przy wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej.

Na naszym sklepie internetowym Fancy Lashes znajdziesz łóżka kosmetyczne do rzęs o drewnianym stelażu. Dodatkowym atutem jest łatwe przenoszenie – jest składane i wyposażone w torbę. Świetnie sprawdzi się w mobilnych usługach przedłużania rzęs i stylizacji brwi. Stonowana kolorystyka wpasuje się w charakter każdego wystroju salonu kosmetycznego. Jest bardzo wygodne i idealne do zabiegów kosmetycznych, takich jak przedłużanie rzęs. Jest także odpowiednio wysokie, co pozwoli na odpowiednią i wygodną pozycję w trakcie zabiegu.

Poduszki do rzęs – wygoda klientek na pierwszym miejscu

Kolejnym podstawowym elementem naszego wyposażenia będzie poduszka do rzęs. Najważniejszą cechą dobrej poduszki jest wygoda, co przekłada się na zapewnienie komfortu Twoim klientom. Taka jest właśnie poduszka do rzęs Fancy Lashes. Stworzona została z myślą o zabiegach przedłużania rzęs. Ergonomiczna poduszka memory foam wykonana jest z miękkiej pianki, która jest także antyalergiczna. Z tego względu unikniesz niepożądanych sytuacji, a dodatkowo pozwoli odprężyć się Twoim klientkom podczas całego zabiegu!

Środki czystości – najważniejsze produkty zapewniające bezpieczeństwo

Higiena i ochrona naszego zdrowia, to podstawa w każdym salonie kosmetycznym. Bezdyskusyjnie bezpieczeństwo nasze i naszych klientek jest najważniejsze. Niezbędnym elementem wyposażenia każdej stylistki rzęs będą więc produkty ochrony osobistej. Podstawowymi produktami będą:

  • rękawiczki ochronne – na naszym sklepie znajdziesz jednorazowe rękawiczki nitrylowe. Oferujemy tylko sprawdzone produkty medyczne, zapewniające najlepszą ochronę i bezpieczeństwo. Rękawiczki ochronne są mocne i dostępne w różnych rozmiarach.
  • podkłady kosmetyczne jednorazowe na łóżka kosmetyczne. To również wyroby medyczne, a więc produkt najwyższej jakości. Podkłady kosmetyczne jednorazowe są na rolce i mają szerokość 60 cm. Nie może ich zabraknąć w Twoim salonie!
  • Płyny do dezynfekcji odgrywają bardzo ważną rolę w salonach kosmetycznych, szczególnie podczas dezynfekcji naszych narzędzi pracy. Płyny do dezynfekcji, które oferujemy, to także najlepszej jakości wyroby medyczne. Są przede wszystkim skuteczne, ale bezpieczne w użytkowaniu.

Sklep internetowy z wyposażeniem i akcesoriami do rzęs Fancy Lashes – wszystko, czego potrzebujesz!

Na naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do przedłużania rzęs, począwszy od podstawowego wyposażenia Twojego salonu, po profesjonalne produkty do stylizacji. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4