Rzęsy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zawód stylistki rzęs staje się coraz bardziej popularny, a zaufanie klientów można zdobyć dzięki profesjonalizmowi, oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do przedłużania rzęs. Efekt zabiegu, długość i radość klientów zależą od tego, jakie rzęsy zostaną użyte podczas zabiegu. Sklep internetowy z materiałami do rzęs Fancy Lashes prezentuje szeroki wybór rzęs najlepszych firm używanych przez profesjonalne stylistki.

Jakie rzęsy można kupić w sklepie internetowym?

Masz już wszystko niezbędne do przedłużania rzęs? Co powiesz na kilka paletek z rzęsami? Aby tworzyć różne efekty i objętości, musisz posiadać co najmniej trzy do pięciu zestawów paletek rzęs.

Oferujemy różne opcje rzęs do wyboru:

  • pojedyncze długości;
  • mixy różnych długości
  • rózne skręty i grubości

Oferujemy rzęsy naszej firmy Fancy Lashes – syntetyczne, delikatne i miękkie o głębokiej czerni. Wyglądem przypominają naturalne rzęsy, dzięki czemu efekt końcowy jest piękny i naturalny.

Znajdziesz także produkty marek budżetowych takich jak Nagaraku. Jeśli jesteś początkującą stylistką i szukasz tanich rzęsek, te będą odpowiednie dla Ciebie. Ważne jest również, że rzęski z naszego sklepu są hipoalergiczne, miękkie, pozwalają tworzyć naturalne efekty i są wygodne.