KATEGORIE

Rzęsy do przedłużania

Rzęsy do przedłużania

Przedłużanie rzęs – dlaczego zabieg jest tak popularny? 

Stylizacja i przedłużanie rzęs, to zabieg o wielu zaletach. Główną cechą, dzięki której coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązanie, jest oszczędność czasu. Dzięki sztucznym rzęsom nie musimy martwić się o codzienny makijaż oczu, dzięki temu poranna toaleta zajmuje znacznie mniej czasu. Dodatkowym atutem tego zabiegu, jest podkreślenie i uwydatnienie spojrzenia, o czym marzy każda kobieta. Stylizacja rzęs daje nam wiele możliwości – możemy uzyskać dokładnie taki efekt, jaki tylko chcemy. Od bardzo naturalnej aplikacji 1:1, przez lekkie objętości do nawet mega volume. 

Rzęsy do przedłużania Fancy Lashes 

Sztuczne rzęsy podkreślają spojrzenie wielu kobietom, dlatego rzęsy do przedłużania Fancy Lashes, zostały wyselekcjonowane spośród wielu modeli i typów, które testowane były przez nasze doświadczone stylistki. Udało nam się stworzyć dwie serie rzęs do przedłużania: 

  • Premium Line profesjonalne rzęsy syntetyczne (mink), imitujące futro norki. Charakteryzują się delikatnym matowym wykończeniem, piękną, głęboką czernią oraz pięknymi skrętami. Dostępne są w grubościach 005, 007, 010 mm oraz w standardowych skrętach C i D. Posiadają 12 pasków rzęs i cienki pasek kleju.
     
  • Dream Line – są to profesjonalne, jedwabne rzęsy (silk). Dzięki nim uzyskasz niesamowicie piękny efekt stylizacji. W tej serii znajdziesz standardowe skręty C i D, ale również niestandardowe, takie jak skręt L. Rzęsy do przedłużania z tej serii również charakteryzują się piękną czernią, dzięki której uzyskasz naturalny efekt, jak i bardziej wyrazisty przy większych objętościach. W kasetce znajdziesz aż 16 pasków z rzęsami, na cieniutkich paskach kleju. Tworzenie kępek jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Sztuczne rzęsy dla początkujących i zaawansowanych stylistek 

Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy może jesteś wprawioną i doświadczoną stylistką rzęs – w naszej ofercie dostępne są rzęsy dla każdego. Jakość produktów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego na naszym sklepie kupisz tylko sprawdzone rzęsy do przedłużania. 

Na naszym sklepie internetowym znajdziesz także rzęsy Nagaraku. Jest to jedna z najpopularniejszych i budżetowych marek na rynku. Swoją popularnością cieszy się wśród początkujących, jak i doświadczonych stylistek rzęs. Jeśli szukasz rzęs do metody 1:1 sprawdź ofertę rzęs Nagaraku. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11