Płatki do rzęs do separacji – Fiolet – 50 szt

Płatki do rzęs do separacji – Fiolet – 50 szt

29.00

Opis

Płatki do rzęs do separacji – Fiolet – 50 szt

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i komforcie klientów, wybieraj tylko sprawdzone i niezawodne materiały do ​​przedłużania rzęs. Ważne jest, aby materiały były hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia. Następnie możesz uniknąć nieprzyjemnych efektów w postaci obrzęku, zaczerwienienia, podrażnienia i pieczenia. Oferujemy Płatki do rzęs do separacji, aby stosowane preparaty i płyny nie dostały się do oczu.

Dodatkowe korzyści stosowania płatek
Płatki do rzęs są niezastąpionym elementem podczas zabiegu przedłużania. Głównym celem jest separacja dolnej linii rzęs. Nie musisz obawiać się pieczenia i dyskomfortu, sklejania rzęs, reakcji alergicznej. Płatki do separacji rzęs są jednorazowe. Pakowane hermetycznie!

W przeciwieństwie do zwykłych płatków papierowych lub taśm medycznych, plastry żelowe mają dodatkowy efekt, który jest zauważalny natychmiast po aplikacji:

  • Poprawa kolorytu skóry;
  • Usuwanie obrzęków;
  • Redukcja siniaków i zmarszczek pod oczami.

Klientki po zabiegu będą wyglądać na wypoczęte, odmłodzone i otrzymają zadowalający efekt!

Sprawdź również taśmy, które są pomocnicze przy separacji rzęs.

W naszym sklepie internetowym każdy może złożyć zamówienie. Oferujemy promocje i rabaty. Plus – ogromny wybór produktów znanych firm, których jakość będzie miłym zaskoczeniem. W razie potrzeby doradzimy i pomożemy złożyć zamówienie. Z nami nie musisz przepłacać za europejskich odpowiedników! Teraz tworzenie piękna będzie łatwiejsze i przyjemniejsze!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Płatki do rzęs do separacji – Fiolet – 50 szt”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *