Pęseta do przedłużania rzęs – Marmur 1 – Fancy Lashes

(0)

Pęseta do przedłużania rzęs o charakterystycznym kształcie przeznaczona do lekkich i dużych objętości. Kształt i wielkość zapewnia pewny uchwyt umożliwiając swobodną pracę podczas zabiegów stylizacji rzęs.

39,99 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

  • Produkt dostępny
  • Wysyłka do 24h
  • Darmowa dostawa od 350 zł

Opis

Pęseta do przedłużania rzęs – Marmur 5 – Fancy Lashes

Pęseta do przedłużania rzęs, to podstawowe narzędzie każdej stylistki rzęs, dlatego tak ważne jest, aby umożliwiała swobodną i wygodną pracę przez wiele godzin. Jeśli czujesz, że Twoja pęseta nie do końca spełnia swoją funkcję, lub pracuje Ci się niekomfortowo, sprawdź nasze pęsety do przedłużania rzęs z serii marmurkowej.

Wygodny uchwyt - pewna aplikacja

Nie od dziś wiadomo, że stylistki spędzają długie godziny w swoich salonach. Aby ułatwić i przyspieszyć cały proces zabiegu, stworzyliśmy pęsety z wygodnym uchwytem, który pozwoli na pewne ruchy podczas tworzenia kępek. Dodatkowo, rozmiar pęsety pozwala na wygodne użytkowanie, a półmatowa powłoka nie powoduje ślizgania się dłoni.

Objętość, czy delikatna aplikacja?

Duże objętości, a może delikatne podkreślenie spojrzenia? Nieważne, jaką metodą działasz, pęseta do przedłużania rzęs z naszej serii, sprawdzi się w każdym zadaniu!

Opinie (0)

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

39,99 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

  • Produkt dostępny
  • Wysyłka do 24h
  • Darmowa dostawa od 350 zł