Aplikatory do rzęs welurowe błękit – 50 szt

Aplikatory do rzęs welurowe błękit – 50 szt

13.00

Opis

Aplikatory do rzęs welurowe błękit – 50 szt.

Dobrze przeprowadzony zabieg to taki, który opiera się na umiejętnościach stylistki rzęs, ale także na jakości użytych materiałów i akcesoriów. Od tego zależy także między innymi to, jak bardzo trwała będzie aplikacja. W każdym salonie kosmetycznym jakość obsługi i wykonywanych zabiegów powinna być kluczowa.

Aplikatory do rzęs welurowe błękit, to profesjonalne aplikatory, które znalazły swoje zastosowanie w rożnych zabiegach kosmetycznych – w przedłużaniu rzęs, hennie brwi, ale także w makijażu ust.

Przedłużanie rzęs
Dzięki aplikatorom odpowiednio przygotujesz naturalne rzęsy do zabiegu. Końcówka z niestrzępiącego i bez włókienkowego materiału pozwoli oczyścić rzęsy, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Są odpowiednie do stosowania preparatów myjących, jak i usuwających rzęsy już przedłużone.

Henna brwi
Dzięki kształtowi i rozmiarowi coraz częściej wykorzystywane są przy zabiegach henny brwi.

Makijaż
Aplikatory znajdą swoje zastosowanie także w makijażu ust.

Główne cechy Aplikatorów:

  • Niestrzępiący się materiał
  • bezwłókienkowe
  • doskonałe do różnych zabiegów kosmetycznych
  • wygodne w użytkowaniu
  • dostępne w róznych kolorach

Aplikatory do rzęs welurowe mięta dostępne są w rożnych wariantach kolorystycznych, a więc każdy znajdzie odpowiedni kolor do swojego salonu!

Sklep internetowy Fancy Lashes oferuje profesjonalne produkty do przedłużania i pielęgnacji rzęs. Naszym celem jest zapewnić każdej stylistce najlepszej jakości materiały i narzędzia. W oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych stylistek wybieramy tylko najlepsze produkty! Jeśli masz wątpliwości lub nie możesz się zdecydować – chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aplikatory do rzęs welurowe błękit – 50 szt”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *