Zestaw żeli do laminacji rzęs i brwi OKO 1-2-3

(0)

Profesjonalny zestaw żeli do laminacji rzęs i brwi od marki OkO. Produkt wegański i nietestowany na zwierzętach. Wyprodukowany we Włoszech.

44,99 

 • Produkt dostępny
 • Wysyłka do 24h
 • Darmowa dostawa od 350 zł

Opis

Zestaw żeli do laminacji rzęs i brwi OKO Lash&Brow 1-2-3

Jeśli poszukujesz produktów do laminacji rzęs i brwi, przedstawiamy profesjonalny zestaw żeli marki OkO, dzięki któremu osiągniesz pożądany efekt. Produkt wyprodukowany we Włoszech. Co więcej, produkt jest całkowicie wegański i nietestowany na zwierzętach. Zestaw zawiera Step 1, Step 2, oraz Step 3, czyli wszystkie niezbędne do wykonania całego zabiegu! Saszetki o pojemności 1 ml każda.

OKO STEP 1 LIFT

To pierwszy etap laminowania rzęs lub długotrwałej stylizacji brwi. Składnik ma środowisko alkaliczne i odpowiada za niszczenie wiązań dwusiarczkowych. Produkt rozluźnia strukturę włosa, dzięki czemu aktywne składniki łatwo wnikają do wnętrza.

Może być stosowany pod folią lub bez niej. Pod folią reakcja jest szybsza, pomaga radzić sobie z kręconymi włosami, układać je we właściwym kierunku.

Jednej saszetki produktu №1 wystarcza na 4-5 zabiegów laminowania rzęs lub 3-4 długotrwałej stylizacji brwi. Dzięki gęstej konsystencji produkt jest bardzo ekonomiczny.

OKO STEP 2 FIX&VOLUME

Drugi etap laminowania rzęs lub długotrwałej stylizacji brwi. Kompleks ma kwaśne środowisko. Składnik №2 neutralizuje działanie pierwszego składnika, przywraca wiązania dwusiarczkowe, włosy na oczach stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, utrwala nadany kształt. Składnik ma wygodną teksturę, która pozwala na ułożenie zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

Jednej saszetki składnika wystarcza na 5-6 zabiegów laminacji i 4-5 zabiegów długotrwałej stylizacji brwi.

OKO STEP 3 CARE&RECOVERY

Ostatni etap laminowania rzęs lub brwi, jego zadaniem jest wygładzenie warstwy naskórka i nadanie włosom zdrowego połysku. To ważny etap w odbudowie rzęs i brwi.

OKO CARE&RECOVERY występuje w postaci tzw. BOTOXU, jest to najbardziej wzmocniona i innowacyjna formuła pielęgnacyjna, która maksymalnie odżywia rzęsy, pielęgnuje włosy i skórę, wygładza włosy, nadaje naturalny połysk, ma drobnocząsteczkową strukturę co pozwala mu wnikać w strukturę i poprawiać jakość włosów, ale jednocześnie nie obciąża ich, normalizuje pH. Zawiera witaminę B5.

Składnik ma podwójne działanie, oprócz swojego głównego zadania, w pełni zastępuje dodatkowy etap Botoxu. Po zabiegu nie jest wymagana dodatkowa pielęgnacja, oszczędza czas.

Jednej saszetki produktu №3 wystarcza na 9-10 zabiegów

Sposób użycia

 1. Przed rozpoczęciem zabiegu ważna jest prawidłowa ocena struktury i kondycji włosów. Włosy mogą być porowate, średnioporowate lub bardzo porowate. Od tego będzie zależeć czas ekspozycji środków na włosach.
 2. Usuń pozostałości makijażu klientki wodą micelarną lub płynem do demakijażu oczu.
 3. Odtłuść rzęsy/brwi dowolnym szamponem pieniącym się lub roztworem soli fizjologicznej.
 4. Nałóż №1 OkO LIFT na rzęsy/brwi za pomocą syntetycznego pędzelka lub microbrusha.W przypadku laminacji rzęs środek należy nałożyć w miejsce zagięcia wałka (najbardziej wypukła część). Rozprowadź produkt równomiernie nie gęstą warstwą na włosach, starając się jak najmniej kontaktować ze skórą. Można stosować pod folią lub bez. Czas utrzymywania od 6 do 13 minut (patrz tabliczka “Czas ekspozycji składników”). Maksymalny czas ekspozycji składników nie powinien przekraczać czasu ekspozycji dla wybranej grupy włosów. Sprawdzanie stanu włosów co 3-4 minuty. Włosy powinny wchłonąć składniki i stać się bardziej posłuszne. Po upływie czasu ekspozycji ostrożnie usunąć środek suchym wacikiem.
 5. Nałożyć i dokładnie rozprowadzić składnik nr 2 OKO FIX. Wspomóż układanie rzęs w pożądanym kierunku brwi. Można stosować pod folią lub bez. Czas ekspozycji kompozycji nr 2 wynosi od 5 do 12 minut (patrz tabliczka). Po czasie ekspozycji usunąć środek suchym wacikiem. Etap utrwalania odpowiada za przywrócenie wiązań we włosach. Nie można skrócić czasu ekspozycji składnika nr 2.
 6. Po ekspozycji produktu nr 2 i przed zastosowaniem produktu nr 3 można wykonać korektę brwi i koloryzację brwi lub rzęs.
 7. Nałóż produkt nr 3 na rzęsy/brwi. Trzeci etap nie wymaga zmywania i pozostaje na włosach.

Dodatkowe informacje

Opinie (0)

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

44,99 

 • Produkt dostępny
 • Wysyłka do 24h
 • Darmowa dostawa od 350 zł