Główka treningowa do przedłużania rzęs

Główka treningowa do przedłużania rzęs

69.00

Brak w magazynie

Opis

Główka treningowa do przedłużania rzęs

Piękny wygląd urzeka i zachwyca. Dlatego wiele osób chce nauczyć się zabiegu przedłużania rzęs. Aby nauczyć się przedłużać rzęsy, potrzebujesz praktyki. Świat branży kosmetycznej stale się rozwija, więc każdy może nauczyć się aplikować rzęski.

Sklep Fancy Lashes ma wszystkie produkty, niezbędne do nauki przedłużania rzęs.

Materiały do ​​przedłużania rzęs – od najlepszych producentów w branży kosmetycznej. Wyróżniają się jakością i spełniają standardy. Ich główną zaletą jest to, że są bezpieczne dla zdrowia.

Główka treningowa do przedłużania rzęs jest niezbędnym symulatorem, zarówno dla początkującej stylistki, jak i dla profesjonalistki. Dzięki pracy z nią możesz doskonalić swoje umiejętności. Manekin ma anatomiczny kształt ludzkiej głowy i jest wielokrotnego użytku.

Możesz aplikować rzęsy za pomocą jednej z metod:

  • Kępki,
  •  Jeden do jednego (1:1)

W obu przypadkach przedłużenie następuje przez nałożenie kleju na końcówkę sztucznej rzęsy i delikatne przyklejenie do podstawy naturalnych rzęs. Konieczne jest upewnienie się, że klej nie dostanie się na powiekę. Pracuj ostrożnie pesetą i trenuj prędkość.

Klej do przedłużania rzęs ma właściwość wysychania, dlatego konieczne jest ciągłe szkolenie. Główną zasadą stylistki jest bezpieczeństwo klienta.

W ogromnej różnorodności rzęsek każda kobieta znajdzie dokładnie to, co robi na niej wrażenie. Rzęski wyróżniają się objętością, długością, stopniem skrętu. W eleganckiej oprawie oczy stają się podkreślone światłem, odzwierciedlającym wewnętrzne piękno i wdzięk kobiety.

Doskonal swoje umiejętności, zwiększ swój profesjonalizm i daj swoim klientkom piękny wygląd – razem sprawimy, że świat będzie piękniejszy!

„Fancy Lashes” posiada akcesoria do przedłużanie rzęs, najniższych cenach na rynku. Profesjonalne, syntetyczne rzęsy, aplikatory do rzęs, mikro szczoteczki, szczoteczki do rzęs, klej do rzęs, etc. Śledź nas także na Facebooku!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Główka treningowa do przedłużania rzęs”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *