Szczoteczki do rzęs

Wyświetlanie 1–16 z 21 wyników

Praca stylistki rzęs wymaga dużej precyzji, ale także cierpliwości, wiedzy i umiejętności. Klientki wybierając osobę, której poddadzą się na zabieg przedłużania biorą pod uwagę wiele czynników – doświadczenie, efekt wykonanych prac, ale także jakość materiałów wykorzystywanych podczas zabiegu. Chodzi tu bowiem o bezpieczeństwo i komfort naszych klientek.

Sklej Fancy Lashes oferuje produkty wielokrotnie testowane i sprawdzane pod każdym kątem. Oferujemy produkty najlepszych producentów, dla których – tak jak i dla nas – najważniejsza jest jakość.

Okolice oczu są wyjątkowo wrażliwe, a więc nasze akcesoria i materiały do przedłużania rzęs wybierane są w oparciu o doświadczenie i wiedzę wieloletnich stylistek rzęs. Dzięki temu zapewnisz komfort i wygodę podczas zabiegu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Szczoteczki do rzęs są niezbędnym elementem w trakcie zabiegu, ale także i po jego zakończeniu. Rozdzielanie i czesanie rzęs pozwoli zachować ich najlepszy efekt.

W naszej ofercie znajdziesz szczoteczki do rzęs:

  • nylonowe spiralki
  • silikonowe

Wiele wariantów kolorystycznych do wyboru. Popularnością cieszą się także brokatowe szczoteczki do rzęs, które także znajdziesz na naszym sklepie internetowym.