Mikro aplikatory do rzęs brokatowe róż – 100SZT

Mikro aplikatory do rzęs brokatowe róż – 100SZT

13.00

Opis

Mikro aplikatory do rzęs brokatowe róż – 100SZT

Przedłużanie rzęs zajęło swoją niszę w świecie przemysłu i zajmuje najwyższe pozycje wśród konsumentów. Każda klientka chce trafić w ręce profesjonalnej stylistki. Co odróżnia profesjonalną stylistkę od początkującej? – Zrozumienie zawiłości pracy. Właściwe materiały mogą nie tylko skrócić czas zabiegu, ale także podnieść jego jakość.

Używając klasycznych wacików przy zabiegu przedłużania, narażasz się na pozostawienie przez nie włókien i pozostałości, co spowoduje wydłużenie pracy lub całkowitą klęskę. Aplikatory do rzęs Microbrush posiadają niestrzępiący się materiał, a rozmiary główki pozwalają dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca.

Mikro aplikatory do rzęs brokatowe są wygodne w użyciu, ponieważ mają długi uchwyt i dostosowaną „końcówkę”. Nie trzeba ich przetwarzać przed użyciem, ale można ich używać zarówno do oczyszczania, jak i usuwania rzęsek przy pomocy preparatów do tego stworzonych. Używając microbrush znacznie oszczędzasz pieniądze, ponieważ pochłaniają tylko niezbędną ilość płynu. Kupuj odpowiednie materiały do ​​rzęs i przeprowadź zabieg przedłużania rzęs na najwyższym poziomie.

Zalety aplikatorów Microbrush:

  • dostępne różne rozmiary
  • niestrzępiący się materiał
  • nie pochłaniają dużej ilości płynów, a więc są oszczędne
  • docierają do najtrudniej dostępnych miejsc

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Sklep internetowy Fancy Lashes pomoże Ci kupić najpopularniejsze i niezbędne produkty do przedłużania rzęs po okazyjnej cenie. Oferujemy produkty najlepszej jakości, testowane przez najbardziej doświadczone stylistki. Zostań z nami dłużej!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mikro aplikatory do rzęs brokatowe róż – 100SZT”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *