Aplikatory do rzęs Microbrush S – 100SZT

Aplikatory do rzęs Microbrush S – 100SZT

8.90

Opis

Aplikatory do rzęs  Microbrush S

Każda stylistka rzęs, doświadczona jak i początkująca powinna wybierać materiały najlepszej jakości. Precyzja stanowi kluczową rolę przy zabiegach przedłużania rzęs, dlatego ważne jest jakimi narzędziami się posługujemy. Aplikatory Microbrush są zdecydowanie najlepsze do pełnienia tej roli.

Aplikatory do rzęs Microbrush są wygodne w użytkowaniu. Ich malutka końcówka pozwoli dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca, a więc rzęsy będą dokładnie oczyszczone przed zabiegiem. Ma to kluczowe znaczenie, jeśli zależy nam na trwałości aplikacji, ale także na zdrowiu i bezpieczeństwu klientki. Niedokładnie oczyszczone rzęsy mogą spowodować “posypanie się” sztucznych rzęs w szybkim tempie.
W porównaniu do zwykłych wacików kosmetycznych, czy płatków, Microbrush mają delikatną, bez włókienkową końcówkę, a więc unikniesz pozostałości materiału na rzęsach. W przeciwnym razie, cały zabieg przedłużania rzęs mógłby skończyć się nawet niepowodzeniem!

Aplikatory do rzęs Microbrush S cechuje:

  • dostępne różne rozmiary
  • niestrzępiący się materiał
  • nie pochłaniają dużej ilości płynów, a więc są oszczędne
  • docierają do najtrudniej dostępnych miejsc

Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Sklep internetowy Fancy Lashes oferuje sprawdzone produkty najwyższej jakości. Nasze materiały i akcesoria do przedłużania rzęs wielokrotnie testowane są przez doświadczone stylistki. Mamy produkty dla początkujących, jak i dla najbardziej wymagających stylistek rzęs. Jeśli masz wątpliwości, jakie produkty wybrać – chętnie doradzimy!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aplikatory do rzęs Microbrush S – 100SZT”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *