PŁATKI DO SEPARACJI RZĘS – FIOLET 50SZT

PŁATKI DO SEPARACJI RZĘS – FIOLET 50SZT

35.00

Opis

Płatki do separacji rzęs hydrożelowe Fioletowe

Jeśli zależy Ci na zdrowiu i komforcie klientów, wybieraj tylko sprawdzone i niezawodne materiały do ​​przedłużania rzęs. Ważne jest, aby materiały były hipoalergiczne i bezpieczne dla zdrowia. Następnie możesz uniknąć nieprzyjemnych efektów w postaci obrzęku, zaczerwienienia, podrażnienia i pieczenia. Oferujemy płatki służące do separacji dolnych rzęs, aby stosowane preparaty i płyny nie dostały się do oczu.

Dodatkowe korzyści stosowania płatek
Płatki żelowe są niezastąpionym elementem podczas zabiegu przedłużania. Głównym celem jest separacja dolnej linii rzęs. Nie musisz obawiać się pieczenia i dyskomfortu, sklejania rzęs, reakcji alergicznej. Płatki do separacji rzęs są jednorazowe.

W przeciwieństwie do zwykłych płatków papierowych lub taśm medycznych, plastry żelowe mają dodatkowy efekt, który jest zauważalny natychmiast po aplikacji:

  • Poprawa kolorytu skóry;
  • Usuwanie obrzęków;
  • Redukcja siniaków i zmarszczek pod oczami.

Klientki po zabiegu będą wyglądać na wypoczęte, odmłodzone i otrzymają zadowalający efekt!

Sprawdź również taśmy, które są pomocnicze przy separacji rzęs.

W naszym sklepie internetowym każdy może złożyć zamówienie. Oferujemy promocje i rabaty. Plus – ogromny wybór produktów znanych firm, których jakość będzie miłym zaskoczeniem. W razie potrzeby doradzimy i pomożemy złożyć zamówienie. Z nami nie musisz przepłacać za europejskich odpowiedników! Teraz tworzenie piękna będzie łatwiejsze i przyjemniejsze!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “PŁATKI DO SEPARACJI RZĘS – FIOLET 50SZT”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *