Pęseta do rzęs Rose02 Fancy Lashes

Pęseta do rzęs Rose02 Fancy Lashes

39.99

Opis

Pęseta do rzęs Rose02 Fancy Lashes

Pośród wielu produktów na rynku do przedłużania, pielęgnacji oraz stylizacji rzęs ciężko znaleźć naprawdę dobre i solidne produkty. Dzieje się tak, ponieważ zawód stylistki rzęs staje się coraz bardziej popularny. Sprzedawcy, wykorzystując ten fakt stawiają na ilość, a nie na jakość. Nasze produkty staramy się wybierać zawsze najlepsze. Zanim dodamy produkt do naszej oferty, przechodzi on wiele testów. Tym zajmują się nasze najbardziej doświadczone stylistki, bowiem taka wiedza jest niezastąpiona. Tylko lata pracy w zawodzie pomogą odróżniać Ci produkty lepszej i gorszej jakości.

Seria pęset Rose to połączenie wszystkiego co najlepsze – wygląd oraz jakość wykonania. Delikatnie połyskujące wykończenie w połączeniu z kolorem różowego złota (rose gold). Doskonały design, dzięki któremu otrzymujemy wspaniały efekt wizualny.
To teraz coś o specyfikacji.
Pęseta do rzęs Rose02 Fancy Lashes  od swojej poprzedniczki różni się delikatnie grubszą końcówką. Ma kształt przypominający literę S. Ma idealny styk, który pozwoli na swobodne tworzenie kępek. Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu. Dodatkowo, nie przepuszcza rzęs, a więc praca z nią to czysta przyjemność!

Szukasz innej pęsety do większych objętości? A może szukasz innego designu, czy koloru? Zajrzyj tutaj i sprawdź nasze pozostałe modele pęset.

W naszym sklepie internetowym oferujemy akcesoria tylko najlepszej jakości. Począwszy od aplikatorów, przez płatki do separacji oraz taśmy, kończąc na profesjonalnych pęsetach. Wszystko testowane przez nasze najbardziej doświadczone stylistki rzęs. Przekonaj się już dziś, że dobra jakoś może iść w parze z przystępną ceną! Jeśli masz jakies pytania lub wątpliwości – napisz do nas!

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pęseta do rzęs Rose02 Fancy Lashes”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *