Pęseta do rzęs Fancy Lashes Blue Star 2 L

Pęseta do rzęs Fancy Lashes Blue Star 2 L

59.00

Opis

Pęseta do rzęs Fancy Lashes Blue Star 2

Pęsety do rzęs są jednym z najważniejszym akcesorium w wyposażeniu każdej stylistki rzęs. Od nich zależy tak naprawdę wiele – czas naszej pracy oraz sam efekt końcowy. Dobra pęseta to taka, która ma idealny styk, nie przepuszczający pojedynczych rzęsek i dzięki której z łatwością będziemy tworzyć kępki. Musi mieć wygodny kształt, aby trzymanie jej było komfortowe.

Pęsety do rzęs jednak są kwestią mocno indywidualną. Wpływ ma wiele czynników oraz predyspozycji. Ten sam kształt uchwytu może być idealny dla jednej stylistki, zaś dla drugiej całkiem nieporęczny. Jest to zależne od naszych dłoni. Duże znaczenie mają także metody jakimi wykonujemy cały zabieg przedłużania rzęs. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientek i dlatego w naszej ofercie znajdziecie dużo rodzai pęset, o różnych kształtach, grubościach i końcówkach.

Pęseta do rzęs Fancy Lashes Blue Star 2 to pęseta o ostrym i wąskim zakończeniu w kształcie litery L. Doskonale sprawdza się w metodzie bujanej, ale także w przekładanej i na palcach. Idealny styk pozwoli na uniknięcie przepuszczania rzęs. Jest wygodna i poręczna, więc praca z nią to czysta przyjemność!

Sprawdź także inne nasze pęsety. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Oferujemy profesjonalne akcesoria do przedłużania i stylizacji rzęs. Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zachęcamy do śledzenia nowości na naszym Fanpage’u!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pęseta do rzęs Fancy Lashes Blue Star 2 L”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *