Nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml

Nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml

69.00

Brak w magazynie

Opis

Nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml

Podczas zabiegu przedłużania ważne są warunki, jak np. nawilżenie powietrza. Od tego w dużej mierze zależy wiązanie naszego kleju, którego używamy. Jednak każdy klej potrzebuje różnych temperatur i poziomu nawilżenia. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również nawilżacz powietrza, aby ułatwić i usprawnić każdą apliakcje!

Elegancki nawilżacz powietrza Baseus

Elegancki, wyglądający jak kubek termiczny nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml, poradzi sobie z suchym powietrzem  w Twoim domu, pracy, czy samochodzie. Doskonale nawilża powietrza, poprawiając Twoje samopoczucie i nie dopuszczając do przesuszenia Twojej skóry.

Kompaktowy

Dzięki temu, że rozmiarem i wyglądem przypomina kubek, możesz go mieć zawsze ze sobą. Zabierz go do torebki, czy plecaka i ciesz się czystym i nawilżonym powietrzem.

Sam wybierz moc

Nawilżacz należy napełniać jednym kubkiem wody z kranu (ważne jest, aby nie używać wody destylowanej). Możesz wybrać pomiędzy delikatnym rozpylaniem wody, a mocniejszym dla większej powierzchni pomieszczenia.

Bezpieczne użytkowanie

Dzięki inteligentnemu zabezpieczeniu, w razie potrzeby nawilżacz sam odetnie zasilanie, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo.

Doskonały w każdym miejscu

Nawilżacz Baseus świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Możesz zabrać go ze sobą na uczelnię, do pracy, samochodu, czy korzystać z niego w domu i nie martwić się o suche powietrze.

Jak korzystać?

Otwórz pokrywę i uzupełnij kubek wodą. Następnie podłącz Nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml do prądu (lampka oznaczająca poprawne działanie zapali się). Naciśnij przycisk włączania, aby uruchomić ciągły, delikatny strumień mgiełki lub naciśnij go po raz drugi, aby uruchomić tryb przerywany oraz podświetlenie. Przytrzymaj klawisz, aby kontrolować światło lub wyłączyć urządzenie.

nawilżacz

Uwaga: Czas wysyłki tego produktu może się wydłużyć do 3 dni roboczych! Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie jak najszybciej trafiło do Ciebie!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nawilżacz powietrza Baseus Whale 420ml”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *