Klej do rzęs HS11- 3ml + worek termiczny GRATIS

Klej do rzęs HS11- 3ml + worek termiczny GRATIS

39.00

Opis

Klej do rzęs HS11 – 3ml

Każda stylistka rzęs powinna pracować z materiałami i akcesoriami najwyższej jakości. Ważne jest bezpieczeństwo, ale także trwałość aplikacji. Pomimo naszych zdolności, od tego w dużym stopniu zależy efekt końcowy. Szczególną rolę gra klej do rzęs, który powinien spełniać kilka bardzo ważnych kryteriów.

Tylko do użytku profesjonalnego!

Klej do rzęs HS11, z racji na swoje właściwości i szybkość schnięcia dedykowany jest profesjonalnym, doświadczonym i kwalifikowanym stylistkom rzęs. Wiązanie tego kleju to zaledwie 1 sekunda! Osoby początkujące i pracujące znacznie wolniej, mogą liczyć się z niepowodzeniem aplikacji.

Uwielbiany wśród stylistek

HS-11 jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranym klejem na rynku. Doskonale radzi sobie w zmiennych warunkach oraz wysokich temperaturach. Co najważniejsze, czas wiązania tego kleju, to nawet 8 tygodni! Idealny do każdej metody, zarówno do większych, jak i mniejszych objętości. Ma rzadką konsystencję, jednak praca z nim to czysta przyjemność. Klej ma barwę czarną.

Zalety kleju:

Pomimo wielu pozytywnych właściwości, jak każdy klej ma również wady. Hs-11 ma dość intensywne opary, dlatego zaleca się jego stosowanie w wentylowanych pomieszczeniach oraz stosowanie maski ochronnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Klej do rzęs HS11- 3ml + worek termiczny GRATIS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *