Fancy Lashes Diamond-3 Pęseta do rzęs

Fancy Lashes Diamond-3 Pęseta do rzęs

49.00

Opis

Fancy Lashes Diamond-3 Pęseta do rzęs

Choć dobór pęsety do rzęs jest kwestią mocno indywidualną, spieszymy Wam z pomocą i oferujemy pęsety o rożnym kształcie. Począwszy od pęset do separacji rzęs, przez typy L oraz swan, kończywszy na S, znanych także jako „haczyki”.

Niezależnie jaką metodą pracujesz gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie! Nasze pęsety testowane są przez najbardziej doświadczone stylistki rzęs, pod kątem różnych metod – bujanej, drapanej, na palcach. I choć to kwestia indywidualnych preferencji, obiecujemy Ci, że będziesz zadowolona!

Fancy Lashes Diamond-3 Pęseta do rzęs to srebrna pęseta o charakterystycznym wykończeniu, które czyni ją oryginalną. Ma doskonały styk. Zakończenie w kształcie litery L, to jeden z najczęściej wybieranych kształtów przez stylistki rzęs. Solidne wykonanie gwarantuje precyzję oraz szybkość pracy.

Przedłużanie rzęs jeszcze nie było tak proste! Z naszymi pęsetami zabiegi przejdą pomyślnie i bez przeszkód. Przekonaj się sama!
Interesuje Cię inny kształt? Sprawdź nasze pozostałe pęsety.

Sklep internetowy Fancy Lashes to produkty o najlepszej jakości. Wybieramy produkty z najwyższej półki, które w późniejszym czasie testowane są przez nasze najbardziej doświadczone stylistki. Posiadamy więc w ofercie wszystkie akcesoria niezbędne do przedłużania rzęs: pęsety o różnych kształtach, płatki i taśmy do separacji, aplikatory itp. Mamy także syntetyczne rzęski, które wyglądem przypominają naturalne rzęsy, a więc efekt końcowy jest naturalny. Masz pytanie? Napisz do nas!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Fancy Lashes Diamond-3 Pęseta do rzęs”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *