Fancy Lashes Diamond-2 Pęseta do rzęs

Fancy Lashes Diamond-2 Pęseta do rzęs

49.00

Opis

Fancy Lashes Diamond-2 Pęseta do rzęs

Choć dobór pęsety do rzęs jest kwestią mocno indywidualną, spieszymy Wam z pomocą i oferujemy pęsety o rożnym kształcie. Począwszy od pęset do separacji rzęs, przez typy L oraz swan, kończywszy na S, znanych także jako „haczyki”.

Niezależnie jaką metodą pracujesz gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie! Nasze pęsety testowane są przez najbardziej doświadczone stylistki rzęs, pod kątem różnych metod – bujanej, drapanej, na palcach. I choć to kwestia indywidualnych preferencji, obiecujemy Ci, że będziesz zadowolona!

Fancy Lashes Diamond-2 Pęseta do rzęs to srebrna pęseta o charakterystycznym wykończeniu, które czyni ją oryginalną. Poza wyglądem cechuje ją znakomity styk. Delikatne zakończenie w kształcie litery S, to jeden z najczęściej wybieranych kształtów zaraz po L przez stylistki rzęs.

Przedłużanie rzęs jeszcze nie było tak proste! Z naszymi pęsetami zabiegi przejdą pomyślnie i bez przeszkód.
Interesuje Cię inny kształt? Sprawdź pozostałe pęsety.

Sklep internetowy Fancy Lashes oferuje akcesoria do przedłużania i pielęgnacji rzęs z najwyżej półki. Cenimy sobie jakość, ale przede wszystkim zadowolenie klienta. W naszym sklepie znajdziesz między innymi: pęsety do rzęs, płatki i taśmy do separacji, oraz aplikatory i szczoteczki. Rzęsy jakie oferujemy są idealnie czarne, miękkie i przypominają naturalną rzęsę. Dzięki temu efekt końcowy będzie piękny i naturalny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Fancy Lashes Diamond-2 Pęseta do rzęs”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *